čas serveru: 18:03:21

František Líbal

Název: Bažina v lese

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav slušný )

Rozměr: 42 x 53 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5601