čas serveru: 13:59:00

František Jiroudek

Název: Zátoka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5602