čas serveru: 11:35:06

Miguel Ulloa

Název: Přítelkyně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Miguel Ulloa
Dominikánský malíř
Narodil se v Altamiře, Puerto Palta v roce 1964. K výtvarnému umění se dostal v roce 1984, inspirován svým bratrem.
V roce 1989 představil svou druhou sólovou show v nočním klubu Las Vegas v Santo Domingu. V roce 1992 přivezl svá díla do města Panama. V letech 1994 až 1998 byla jeho díla vystavena na velkém uměleckém veletrhu v San Juan Puerto Rico.
V roce 2000 rosáhlá samostatná výstava v Hotelu Meliá.
Dále v roce 2007 se účastní události v Altos de Chavon ve městě La Romana.

Rozměr: 101 x 75 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5630