čas serveru: 09:30:41

Vojtěch Tittelbach

Název: Šašek a dáma

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 32 x 39 cm

Rozměr: 32 x 39 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5636