čas serveru: 11:24:40

Charlota Burešová

Název: Letní kytice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5641