čas serveru: 09:00:29

V. Rölling

Název: Kočovníci

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav slušný )

Rozměr: 98 x 115 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5648