čas serveru: 09:31:34

Pavel Bešta

Název: Nedostavěná věž

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 100 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5649