čas serveru: 12:29:17

Jaroslav Grus

Název: Zima

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 68, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 64 x 87 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5653

Příhozy: 54