čas serveru: 00:23:21

Zdeněk Vacek

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 65 x 55 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5663