Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5664