čas serveru: 05:45:54

Zdeněk Vacek

Název: Graprus Weberi

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5664