čas serveru: 15:43:00

Název: Modrá

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5666