čas serveru: 14:35:13

Ota Janeček

Název: Ptáček

( signováno dole uprostřed, datováno 85, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5692

Příhozy: 55