čas serveru: 21:53:24

Vladimír Jandejsek

Název: Soluň

Olej / sololit
( signováno vlevo nahoře, datováno 1995, stav slušný )

Rozměr: 52 x 68 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5702