Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 105 x 137 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5703