čas serveru: 10:53:36

Název: Jan Žižka z Trocnova

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5705