čas serveru: 11:22:58

Název: Leďňáček

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5707

Příhozy: 57