čas serveru: 02:47:04

Josef Arnet

Název: Ovoce a váza

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5708

2 000 Kč 08.01.2024 17:25:32