čas serveru: 02:46:00

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmická dráha

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1976, stav slušný )

Rozměr: 42 x 54 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5709