čas serveru: 22:35:06

František Michl

Název: Smrk

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 23 x 21 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5712