čas serveru: 14:11:11

František Max

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 24 x 32,5 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5713