čas serveru: 14:18:17

František Líbal

Název: Jihočeský rybník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5724