čas serveru: 10:19:48

František Líbal

Název: Vjezd do Priama

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 64, stav slušný )

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5726