čas serveru: 02:44:43

Jan Preisler

Název: Portrét ženy

Kresba / uhel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
konzultováno s Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 38,5 x 27 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5727