čas serveru: 03:47:20

Ivana Kotýnková

Název: Polní kvítí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Ivana Kotýnková

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5734