čas serveru: 09:25:35

Ivana Kotýnková

Název: Motiv z prázdnin

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav slušný )
Ivana Kotýnková

Rozměr: 48 x 36 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5736