čas serveru: 08:22:49

Ivana Kotýnková

Název: Kytice gerber na modrém pozadí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
Ivana Kotýnková

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5737