čas serveru: 04:14:02

Nora Musatová

Název: Stromy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1961, stav původní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5744