čas serveru: 21:56:19

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s karafou

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5749