čas serveru: 23:11:54

Název: Kabina Slávie

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 24 x 28 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 24 x 28 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5757

2 600 Kč 16.01.2024 20:22:09
2 500 Kč 16.01.2024 11:48:39