čas serveru: 05:11:55

Název: Dej šanci manželce

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 25 x 20 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5759

2 600 Kč 17.01.2024 16:54:34
2 500 Kč 08.01.2024 11:48:41