Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 25 x 20 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5759
2 600 Kč | 17.01.2024 16:54:34 | |
2 500 Kč | 08.01.2024 11:48:41 |