čas serveru: 06:56:45

Název: Kabina Sparty

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 22 x 28 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 28 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5760

2 600 Kč 16.01.2024 22:09:06
2 500 Kč 08.01.2024 23:28:55