čas serveru: 05:33:07

Vincenc Beneš

Název: Zátiší se džbánem a talířem

Akvarel / papír
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 40,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5761