Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 09, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 25 cm
číslováno 16/170
rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5762
500 Kč | 16.01.2024 19:59:17 | |
400 Kč | 06.01.2024 21:26:43 |