čas serveru: 20:22:37

Jiří Bouda

Název: Velkej Bejček

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 09, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
číslováno 15/170
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5763