čas serveru: 06:23:31

Rudolf Kremlička

Název: Portrét ženy

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 20 x 15 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 15 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5768