čas serveru: 10:21:53

Blažek

Název: Portrét

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 34/50
rozměr ve výřezu: 41 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 41 x 24 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5772

400 Kč 17.01.2024 20:16:02
300 Kč 13.01.2024 12:38:03