čas serveru: 01:38:55

Blažek

Název: Dívka s houslemi

Litografie / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 29 x 36 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5776