čas serveru: 01:45:03

Blažek

Název: Dívky

Litografie / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 46/50
rozměr ve výřezu: 30 x 27 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 27 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5777