čas serveru: 15:31:50

Jan Bauch

Název: Verlaine

Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 17,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 17,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5780