čas serveru: 04:57:40

Antonín Procházka

Název: Žena

Lavírovaná kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole AP, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 21 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5784