čas serveru: 18:37:42

Bedřich Feigl

Název: Na Karlově mostě

Pastel / akvarel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm
rámováno pod sklem
pravost ověřena Zd. Preclíkem

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5785