Pastel / akvarel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm
rámováno pod sklem
pravost ověřena Zd. Preclíkem
Rozměr: 30 x 47 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5785