čas serveru: 04:06:13

Miroslav Nový

Název: Žně

Olej / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 35 x 47 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5787

500 Kč 17.01.2024 21:22:51