čas serveru: 14:43:23

František Florian

Název: Bananas and Chameleons

Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 115 x 115 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5813