čas serveru: 13:10:09

František Líbal

Název: Vrba na Lužnici

Olej / lepenka / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )

Rozměr: 41 x 52 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5817