čas serveru: 01:42:41

Název: Na kraji lesa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 56 x 65 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5821