Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.
Jan Rapin založil neziskovou organizaci Via Tempora Nova pro rekonstrukci nemovitých kulturních památek, spolupodílí se na projektu záchrany zámku v Lipové. Působil také jako vedoucí České galerie.
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5823
Účastníci: 5
Příhozy: 44
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
8 500 Kč | 15.02.2024 20:49:56 | Přehozeno limitem |
8 000 Kč | 15.02.2024 20:49:56 | |
7 500 Kč | 15.02.2024 20:49:37 | Přehozeno limitem |
7 000 Kč | 15.02.2024 20:49:37 | |
6 500 Kč | 15.02.2024 20:49:33 | Přehozeno limitem |
6 000 Kč | 15.02.2024 20:49:33 | |
5 500 Kč | 15.02.2024 20:48:38 | Přehozeno limitem |
5 000 Kč | 15.02.2024 20:48:38 | |
4 900 Kč | 15.02.2024 20:41:14 | Přehozeno limitem |
4 800 Kč | 15.02.2024 14:50:13 | |
4 700 Kč | 15.02.2024 14:50:08 | Přehozeno limitem |
4 700 Kč | 15.02.2024 14:50:08 | |
4 600 Kč | 15.02.2024 14:50:03 | Přehozeno limitem |
4 500 Kč | 15.02.2024 14:50:03 | |
4 400 Kč | 15.02.2024 14:49:51 | Přehozeno limitem |
4 300 Kč | 15.02.2024 14:49:51 | |
4 200 Kč | 15.02.2024 14:49:46 | Přehozeno limitem |
4 100 Kč | 15.02.2024 14:49:46 | |
4 000 Kč | 15.02.2024 14:49:40 | Přehozeno limitem |
3 900 Kč | 15.02.2024 14:49:40 | |
3 800 Kč | 15.02.2024 14:49:35 | Přehozeno limitem |
3 700 Kč | 15.02.2024 14:49:35 | |
3 600 Kč | 15.02.2024 14:49:28 | Přehozeno limitem |
3 500 Kč | 15.02.2024 14:49:28 | |
3 400 Kč | 15.02.2024 14:49:22 | Přehozeno limitem |
3 300 Kč | 15.02.2024 14:49:22 | |
3 200 Kč | 15.02.2024 14:49:15 | Přehozeno limitem |
3 100 Kč | 15.02.2024 14:49:15 | |
3 000 Kč | 14.02.2024 12:26:29 | |
2 900 Kč | 08.02.2024 11:50:55 | |
2 800 Kč | 06.02.2024 16:30:58 | |
2 700 Kč | 06.02.2024 12:39:43 | |
2 600 Kč | 04.02.2024 18:40:56 | |
2 500 Kč | 04.02.2024 18:40:52 | Přehozeno limitem |
2 400 Kč | 04.02.2024 18:40:52 | |
2 300 Kč | 04.02.2024 18:40:46 | Přehozeno limitem |
2 200 Kč | 04.02.2024 18:40:46 | |
2 100 Kč | 04.02.2024 16:45:31 | Přehozeno limitem |
2 000 Kč | 04.02.2024 13:04:47 | |
1 900 Kč | 04.02.2024 11:51:45 | |
1 800 Kč | 04.02.2024 10:38:41 | |
1 700 Kč | 02.02.2024 17:04:02 | |
1 600 Kč | 31.01.2024 10:25:41 | |
1 500 Kč | 21.01.2024 09:48:53 |