čas serveru: 09:10:41

Název: Nefertiti a Fértiti

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 28 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5826