čas serveru: 08:14:42

Název: Osvobození Prahy čínskou lidovou armádou

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2001, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5828